fbpx
Понуда: C10719
VIN / ШИФРА: 506537

Citroen C4 CACTUS 1.6HDI 100HP BlueHDI

9,300€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen C4 CACTUS 1.6HDI 100HP BlueHDI, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 100HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Кука
Навигација
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 03/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија