fbpx
Понуда: C10021
VIN / ШИФРА: 516512

Citroen DS5 1.6 e-HDI 115HP SO CHIC ПРОДАДЕНО

13,200€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen DS5 1.6 e-HDI 115HP SO CHIC, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 115HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06.2015

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба