fbpx
Понуда: C7988
VIN / ШИФРА: 515851

Citroen DS5 2.0HDI 165HP ПРОДАДЕНО

11,800€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen DS5 2.0HDI 165HP, Автомобил
Произведено:
2012
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 165HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба