Понуда: C11061
VIN / ШИФРА: D02522

Citroen Jumper 2.0BlueHDI 130HP [ ПАТНИЧКО ]

17,800€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen Jumper 2.0BlueHDI 130HP [ ПАТНИЧКО ], Комбе
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 130HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
60 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Мерач на притисок во гуми
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија