Понуда: C10981
VIN / ШИФРА: D95872

Citroen Jumper 30L 2.0BLUEHDI 130HP

13,400€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen Jumper 30L 2.0BLUEHDI 130HP, Комбе
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 130HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
2
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Навигација
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

*** ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ ***

ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија