fbpx
Понуда: C10415
VIN / ШИФРА: 040255

Citroen Jumpy 1.6HDI 90HP CLUB 27

9,200€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen Jumpy 1.6HDI 90HP CLUB 27, Мини Комбе
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
2
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2014

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД E.U.

*** ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија