Понуда: C10956
VIN / ШИФРА: 010897

Citroen Jumpy 1.6HDI 90HP CLUB

9,380€
Модел, Тип на каросерија:
Citroen Jumpy 1.6HDI 90HP CLUB, Комбе
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
4
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
Park Assist
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ℹ️. ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ

ПРОИЗВЕДЕНА: 05/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија