fbpx
Понуда: C10701
VIN / ШИФРА: 705066

Fiat 500 POPSTAR 1.2 70HP

9,900€
Модел, Тип на каросерија:
Fiat 500 POPSTAR 1.2 70HP, Мал Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Бензин
Мотор:
1200 cm³ • 70HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
3
Километража:
35 000 km

Информации за возилото

» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија