fbpx
Понуда: C10310
VIN / ШИФРА: 391767

Fiat 500L 1.3 MultiJET 95HP LOUNGE BUSINESS DUALOGIC ПРОДАДЕНО

9,700€
Модел, Тип на каросерија:
Fiat 500L 1.3 MultiJET 95HP LOUNGE BUSINESS DUALOGIC , Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1300 cm³ • 95HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
145 000 km

Информации за возилото

» F1 Shift - Типтроник
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба