fbpx
Понуда: C8384
VIN / ШИФРА: 537769

Fiat Panda 1.1 55HP ПРОДАДЕНО

3,200€
Модел, Тип на каросерија:
Fiat Panda 1.1 55HP , Мал Автомобил
Произведено:
2010
Гориво:
Бензин
Мотор:
1100 cm³ • 55HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Radio / CD
Електрични Прозори

Дополнителни информации