fbpx
Понуда: C9574
VIN / ШИФРА: 122718

Fiat Grande Punto 1.3 MULTIJET 75HP ПРОДАДЕНО

5,700€
Модел, Тип на каросерија:
Fiat Grande Punto 1.3 MULTIJET 75HP, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1300 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

Купено ново авто велиновски 05.2015
Прв сопственик
Редовно сервисирано во овластен сервис
2 Оригинални клуча
100% Гаранција за километри
Перфектна состојба