fbpx
Понуда: C7502
VIN / ШИФРА: 07020

Ford Focus TURNIER 1.5TDCI 95HP ПРОДАДЕНО

8,900€
Модел, Тип на каросерија:
Ford Focus TURNIER 1.5TDCI 95HP, Караван
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 95HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

» Business Paket
ABS
Airbag
ESP
Immobilizer
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба