fbpx
Понуда: C9914
VIN / ШИФРА: 59212

Jaguar X-Type 2.2D 145HP

5,800€
Модел, Тип на каросерија:
Jaguar X-Type 2.2D 145HP, Автомобил
Произведено:
2009
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 145HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
250 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Регистрирана до 16.11.2020

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија