Понуда: C10965
VIN / ШИФРА: 174656

KIA ceed 1.4CRDI 90HP

8,600€
Модел, Тип на каросерија:
KIA ceed 1.4CRDI 90HP, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1400 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
60 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12/2014

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија