fbpx
Понуда: C7937
VIN / ШИФРА: 842204

Land Rover Range Rover Evoque 2.2ED4 150HP ПРОДАДЕНО

21,900€
Модел, Тип на каросерија:
Land Rover Range Rover Evoque 2.2ED4 150HP, Џип
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

» Греач на Волан
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Произведена: 10.2013
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба