Понуда: C9132
VIN / ШИФРА: 153412

Land Rover Range Rover Sport 3.6TDI 272HP ПРОДАДЕНО

13,400€
Модел, Тип на каросерија:
Land Rover Range Rover Sport 3.6TDI 272HP, Џип
Произведено:
2007
Гориво:
Дизел
Мотор:
3600 cm³ • 272HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Lane assist [info]
ABS
Airbag
Audi Drive Select
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сончев Кров
Спортски Седишта
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка