fbpx
Понуда: C7887
VIN / ШИФРА: mqq4

Maserati Quattroporte Q4 3.0i 410HP ПРОДАДЕНО

62,000€
Модел, Тип на каросерија:
Maserati Quattroporte Q4 3.0i 410HP, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Бензин
Мотор:
3000 cm³ • 410HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Километража:
60 000 km

Информации за возилото

Дополнителни информации

Произведено 09.2014
Купено ново од салон
Прв сопственик