fbpx
Понуда: C9750
VIN / ШИФРА: 890175

Mercedes-Benz A-Klass A160CDI 82HP

4,900€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz A-Klass A160CDI 82HP, Автомобил
Произведено:
2010
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 82HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
230 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија