fbpx
Понуда: C10734
VIN / ШИФРА: 008169

Mercedes-Benz A-Klass A180D 116HP 7G-DCT SPORT LINE ПРОДАДЕНО

28,300€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz A-Klass A180D 116HP 7G-DCT SPORT LINE, Спортски
Произведено:
2019
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 116HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
70 000 km

Информации за возилото

» VIRTUAL Dashboard
» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

✔ 7G-DTC [ DUAL CLUTCH TRANSMISSION ]
https://www.youtube.com/watch?v=vuySSK6dTE4

ПРОИЗВЕДЕНА: 11/2018

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU