fbpx
Понуда: C9789
VIN / ШИФРА: 219873

Mercedes-Benz C-Klass C180 116HP BlueTEC EXECUTIVE

19,300€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C180 116HP BlueTEC EXECUTIVE, Караван
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 116HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» Park Pilot
» Side Assist
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 07.2015

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија