fbpx
Понуда: C8092
VIN / ШИФРА: 190380

Mercedes-Benz C-Klass C180 116HP BLUETEC

17,900€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C180 116HP BLUETEC, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 116HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Front Assist [info]
» LED Пакет
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

» Hill-hold assist
» Attention-Assist
» Anti Collision Radar

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија