Понуда: C9129
VIN / ШИФРА: 082274

Mercedes-Benz C-Klass C180d BLUETEC 116HP ПРОДАДЕНО

22,400€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C180d BLUETEC 116HP, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 116HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
115 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Front Assist [info]
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба