fbpx
Понуда: C8263
VIN / ШИФРА: 038523

Mercedes-Benz C-Klass C220 163HP AVANTGARDE

21,800€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C220 163HP AVANTGARDE, Седан
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 163HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Front Assist [info]
» LED Пакет
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија