fbpx
Понуда: C10640
VIN / ШИФРА: 084957

Mercedes-Benz C-Klass C220 CDI 170HP

9,100€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C220 CDI 170HP, Седан
Произведено:
2007
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 170HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија