fbpx
Понуда: C8627
VIN / ШИФРА: 664988

Mercedes-Benz C-Klass C220CDI 150HP ПРОДАДЕНО

5,200€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C220CDI 150HP, Седан
Произведено:
2004
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
220 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации