fbpx
Понуда: C9386
VIN / ШИФРА: 428977

Mercedes-Benz C-Klass C250D AMG COUPE SPORTLINE 9G-TRONIC

35,600€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz C-Klass C250D AMG COUPE SPORTLINE 9G-TRONIC, Спортски
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 204HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
2
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

» Distance Control [info]
» F1 Shift - Типтроник
» Front Assist [info]
» Keyless Go
» LED Пакет
» Воздушна Суспензија
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
» 360° КАМЕРА
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

» BURMESTER AUDIOSYSTEM
» AMG LINE INTERIOR
» AMG SPORT LINE EXTERIOR
» DYNAMIC LED СВЕТЛА

ПРОИЗВЕДЕНА: 09.2016

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија