fbpx
Понуда: C10139
VIN / ШИФРА: 060368

Mercedes-Benz CLA-Klasse 200CDI 136HP URBAN

17,400€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz CLA-Klasse 200CDI 136HP URBAN, Седан
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1800 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Front Assist [info]
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 02.2014

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија