fbpx
Понуда: C9747
VIN / ШИФРА: 355057

Mercedes-Benz CLA-Klasse SHOOTING BRAKE 200D 136HP URBAN

18,400€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz CLA-Klasse SHOOTING BRAKE 200D 136HP URBAN, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 03.2016

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија