fbpx
Понуда: C10665
VIN / ШИФРА: 160852

Mercedes-Benz CLS-Klasse 220D 170HP SPORT

29,400€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz CLS-Klasse 220D 170HP SPORT, Спортски
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 170HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија