fbpx
Понуда: C9482
VIN / ШИФРА: 501844

Mercedes-Benz E-Klass 200CDI 136HP BLUEEFFICIENCY

12,700€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz E-Klass 200CDI 136HP BLUEEFFICIENCY, Седан
Произведено:
2011
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 136HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
230 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија