Понуда: C9163
VIN / ШИФРА: 012699

Mercedes-Benz E-Klass E350 CDI 231HP AVANTGARDE ПРОДАДЕНО

13,600€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz E-Klass E350 CDI 231HP AVANTGARDE, Седан
Произведено:
2009
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 231HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
ABS
Airbag
Audi Drive Select
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клучеви