fbpx
Понуда: C10753
VIN / ШИФРА: 095346

Mercedes-Benz E-Klass COUPE E220D CDI 194HP 9G-TRONIC AVANTGARDE

45,700€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz E-Klass COUPE E220D CDI 194HP 9G-TRONIC AVANTGARDE, Спортски
Произведено:
2019
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 194HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
3
Километража:
80 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Blind Spot Monitor[info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Park Pilot
» Камера за Сообраќајни знаци
» Масажер во седишта
» Меморија на Седишта
» Паркинг Камера
» 360° КАМЕРА
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија