fbpx
Понуда: C7973
VIN / ШИФРА: 201649

Mercedes-Benz GLA 180d 109HP

20,400€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLA 180d 109HP , Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 109HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Произведена: 10.2015
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија