fbpx
Понуда: C9555
VIN / ШИФРА: 178286

Mercedes-Benz GLA 200CDI AUTOMATIC 4-MATIC SPORT

20,600€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLA 200CDI AUTOMATIC 4-MATIC SPORT, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 136HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» F1 Shift - Типтроник
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија