fbpx
Понуда: C9636
VIN / ШИФРА: 256085

Mercedes-Benz GLC 220D 4-MATIC BUSINESS

29,400€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLC 220D 4-MATIC BUSINESS, Џип
Произведено:
2017
Мотор:
2200 cm³ • 170HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 04/2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија