fbpx
Понуда: C10807
VIN / ШИФРА: 375770

Mercedes-Benz GLC 250D 204HP 4-MATIC 9G-TRONIC EXCLUSIVE

36,600€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLC 250D 204HP 4-MATIC 9G-TRONIC EXCLUSIVE, Џип
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 204HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Front Assist [info]
» Keyless Entry
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Камера за Сообраќајни знаци
» Паркинг Камера
» 360° КАМЕРА
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

» BURMESTER SURROUND SYSTEM
» HEAD UP DISPLAY

ПРОИЗВЕДЕНА: 12/2017

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија