fbpx
Понуда: C10677
VIN / ШИФРА: 100736

Mercedes-Benz GLC 250D 4MATIC 9G-TRONIC OFFROAD EXCLUSIVE

31,900€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLC 250D 4MATIC 9G-TRONIC OFFROAD EXCLUSIVE, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 204HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Кафена
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Distance Control [info]
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Кука
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија