fbpx
Понуда: C9819
VIN / ШИФРА: 318092

Mercedes-Benz GLC 220D 4-MATIC

31,700€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLC 220D 4-MATIC, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 170HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
145 000 km

Информации за возилото

» F1 Shift - Типтроник
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08.2017

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија