Понуда: C9264
VIN / ШИФРА: 050004

Mercedes-Benz GLE COUPE 350D 4-MATIC 9G-TRONIC AMG PREMIUM

56,600€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLE COUPE 350D 4-MATIC 9G-TRONIC AMG PREMIUM, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 258HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Business Paket
» Distance Control [info]
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Камера за Сообраќајни знаци
» Меморија на Седишта
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» 360° КАМЕРА
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

» AMG EXTERIOR SPORT PACKAGE

Произведено: 09-2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија