fbpx
Понуда: C9828
VIN / ШИФРА: 044384

Mercedes-Benz GLE COUPÉ 350D 258HP 4-MATIC SPORT

57,800€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLE COUPÉ 350D 258HP 4-MATIC SPORT, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 258HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
55 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 07.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија