Понуда: C10944
VIN / ШИФРА: 046970

Mercedes-Benz GLE COUPE 350D 4-MATIC 9G-TRONIC EXCLUSIVE

52,700€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz GLE COUPE 350D 4-MATIC 9G-TRONIC EXCLUSIVE, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 258HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Business Paket
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Entry
» Keyless Go
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
» Камера за Сообраќајни знаци
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 08/2016

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇪🇺 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија