fbpx
Понуда: C7964
VIN / ШИФРА: 520769

Mercedes-Benz Sprinter 313CDI 130HP ПРОДАДЕНО

10,800€
Модел, Тип на каросерија:
Mercedes-Benz Sprinter 313CDI 130HP , Комбе
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
2200 cm³ • 130HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Жолта
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

Дополнителни информации

*** ВО ЦЕНАТА НЕ Е ПРЕСМЕТАН ДДВ ***
Произведено: 10.2012
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба