fbpx
Понуда: C9645
VIN / ШИФРА: 235279

Nissan Juke CROSSOVER 1.5dCi 109HP BUSINESS

12,600€
Модел, Тип на каросерија:
Nissan Juke CROSSOVER 1.5dCi 109HP BUSINESS, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 109HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
165 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 07/2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија