fbpx
Понуда: C10592
VIN / ШИФРА: 441501

Nissan Juke 1.6 117HP LPG

8,800€
Модел, Тип на каросерија:
Nissan Juke 1.6 117HP LPG, Џип
Произведено:
2013
Гориво:
LPG
Мотор:
1600 cm³ • 117HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

РЕГИСТРИРАНА ДО 10.2021

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија