fbpx
Понуда: C10786
VIN / ШИФРА: 885567

Nissan Qashqai 1.5dCi 110HP

13,200€
Модел, Тип на каросерија:
Nissan Qashqai 1.5dCi 110HP, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
🔑 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
📑 КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
🇩🇪 УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија