Понуда: C9123
VIN / ШИФРА: 226308

Nissan Qashqai 1.5dCI 110HP ПРОДАДЕНО

9,600€
Модел, Тип на каросерија:
Nissan Qashqai 1.5dCI 110HP, Џип
Произведено:
2011
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

РЕГИСТРИРАНА ДО 02.2021
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба