fbpx
Понуда: C9564
VIN / ШИФРА: 915368

Nissan Qashqai CROSSOVER 1.5DCI 109HP

13,600€
Модел, Тип на каросерија:
Nissan Qashqai CROSSOVER 1.5DCI 109HP, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 109HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 02/2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија