fbpx
Понуда: C9807
VIN / ШИФРА: 044112

Nissan X-Trail 1.6DCI 130HP

16,800€
Модел, Тип на каросерија:
Nissan X-Trail 1.6DCI 130HP, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 130HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
» Паркинг Камера
» 360° КАМЕРА
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија