fbpx
Понуда: C10259
VIN / ШИФРА: 043403

Opel Astra 1.6CDTI 110HP SPORT

11,700€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Astra 1.6CDTI 110HP SPORT, Автомобил
Произведено:
2016
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
155 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Греач на Волан
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија