fbpx
Понуда: C9832
VIN / ШИФРА: 015079

Opel Astra 1.6CDTI 110HP BUSINESS ПРОДАДЕНО

10,800€
Модел, Тип на каросерија:
Opel Astra 1.6CDTI 110HP BUSINESS, Автомобил
Произведено:
2018
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Android Auto
» Apple CarPlay
» LED Пакет
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба